Příroda, krajina

Zajímavá cesta do divadla

26. října 2011 v 16:52 | Ketly*
Na začátku se omlouvám za svojí neaktivitu, a proto sem přidám nějaké fotky. Tyhle jsou konkrétně mladšího původu.

Stíny na parkovišti

4. května 2011 v 17:55 | Ketly*
Musím říci, že mám horzné množství fotek, o které bych se s vámi ráda podělila, ale nemám čas je sem dát. Takže jsem se dnes přemohla a dala je sem.

Když jsme jeli z chaty zastavili jsme se u OBI a já jsem odmítala jít dovnitř, takže jsem zůstala v autě. Měla jsem v ruce foťák, takže jsem nemohla jen tak zůstat stát venku. Možni si řákate co na parkovišti může být zajímavého? Já něco objevila.Vždy tak krásná obloha

22. dubna 2011 v 18:00 | Ketly
Obloha u nás v zakouřených, nedávno elektrárnou poničených Pardubicích je kupodivu téměř každý večer hezká. Buď je od červánků zarůžovělá, od pronikajícího slunka nažloutlá nebo jen čistě modrá. Fotek oblohy mám opravdu hromadu. Tady jsou jedny z nejpovedenějších.Nejjasnější úplněk - 19.3.2011

20. března 2011 v 8:51 | Ketly*
Včera, když jsem tak náhodou vylezla na balkón, protože kocouři mňoukali, že potřebují "obhlídnout terén". Jsem si nemohla nevšimnout toho krásného úplňku. Poté když jsem si večer četla jiné blogy, zjistila jsem, že jsem snad jediná kdo o tom "nejjasnějším úplňku za 20 let" nevěděl. Samozřejmě jsem letěla pro foťák a začala z toho našeho panelákového balkónu fotit. Podmínky mi zhoršovala nejen to, že jsem neměla stativ a zábradlí je přesně řečeno né moc ideální, ale také to, že na balkóně máme "kočičí síť" (takovou tu s těma čtverečkama) aby naši milánci měli z toho třetího patra dobrý výhled. A teď už k těm fotkám: focena na digitální foťáku "Olympus SP-560 UZ" (mimochodem hroznej šmejd, ale má dobrý makro režimy, takže akorát pro mě), první fotografie foceny kolem 20:45 poslední dvě ve 21:10, focena na režim "Noční scéna".

Upozorňuji, že fotky jsou velké (kolem 2-3 MB), takže pro plnou velikost si ho zobrazte. Absolutní zákaz kopírování, zdroj neberu! Více fotek pod perexem.


První "akčně" rozmazaná fotka. Když zmáčknete spoušť foťáku přesně v momentu, kdy najedete v autobuse na hrbol tak vám vznikne něco takového. Samozřejmě lehčí způsob je si pohnout rokou, ale na to potřebujete extra pomalý foťák, který fotí jen když se mi chce a prosíte ho. ;-)
 
 

Reklama